Kompetence

výzkum a vývoj

Vývoj vlastních technologií

Hydroponické systémy

V nejužším vývojovém týmu spojujeme akademické, praktické zemědělské ale i empirické poznatky a dovednosti, abychom dosáhli co nejužitečnějších výsledků. Pěstební technologie vyvíjíme s nejpřísnějšími nároky na zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Dalším důležitým parametrem je odolnost a trvanlivost technologie. Drtivou většinu komponentů našich technologií vyrábíme přímo v České republice ve spolupráci s partnerskými firmami nebo našimi subdodavateli.

Výživa a kultivace rostlin

Máme za sebou více než pětiletou praxi ve vývoji hnojiv a studování rostlinné výživy. Rozumíme rostlinám a jejich požadavkům na ideální podmínky pro jejich život. Všechny získané znalosti okamžitě přenášíme do vývoje a provozu našich technologií. Současně našim zákazníkům předáváme ty nejaktuálnější poznatky z oblasti pěstování rostlin, aby i oni dosahovali těch nejlepších výsledků.

Procesní postupy

Důkladně se věnujeme optimalizaci pěstebního procesu tak, aby byl co nejefektivnější. Tím nejdůležitějším kritériem je dosáhnout co nejkvalitnější produkce, ale současně se při jejím pěstování co nejméně „nadřít“.

Veškeré nápady z naší laboratoře kriticky zhodnocujeme v praxi. Díky tomu, že současně provozujeme hydroponickou farmu v Zápech, můžeme objektivně zhodnotit užitečnost a praktičnost všech našich nápadů.

naše bohaté

Zkušenosti

Více než 5 let zkušeností z oblasti hydroponického pěstování rostlin a vývoje hnojiv.

Od začátku jsme si prošli vývojem celé technologie a po cestě se naučili spoustu věcí.

Provozujeme komerční hydroponickou farmu ve skleníku, kde pěstujeme listovou zeleninu a bylinky.

V naší laboratoři v Neratovicích neustále zkoušíme nové pěstební postupy a optimalizujeme proces i technologii.

Tým

Šimon Břeský

CEO, výzkum a vývoj​

Jaroslav Antoš

Obchod a marketing​

Jaroslav Křtěn

Supervizor výroby​

Jaroslav Pekař

IT automatization

Sledujte nás

Pro aktuality a novinky ze života GardeniX nás sledujte na sociální sítích